Üldtingimused
 

Üldtingimused

1.1. SIA “Skrīveru Saldumi”, reg.nr LV45403016339, registreeritud aadress Daugavas tänav 82, Skrīveri, Skrīveri, LV-5125 (edaspidi "Skrīveru Saldumi") garanteerib kodulehel www.skriverusaldumi.lv (edapidi "Koduleht") avaldatud sisu, tagab teenuseid vastavalt allpool välja toodud tingimustele ja kooskõlas tarne- ning tagastamise tingimustega ja teisi firma tegevusi puudutavate tingimustega, millest kõiki on võimalik leida käesoleval Kodulehel. Erilisi funktsioone, elemente, reklaami ja klienditeenindust puudutav informatsioon on samuti kirjeldatud käesolevates üldtingimustes (edaspidi "Üldtingimused") ja moodustab nendest lahutamatu osa. Kodulehele sisenemise ja selle kasutamisega peetakse, et olete käesolevaid Üldtingimusi läbi lugenud, neist aru saanud ja nendega nõustunud ilma täiendavate piirangute või tingimusteta.

1.2. www.skriverusaldumi.lv jätab endale õiguse muuta Üldtingimusi ilma eelneva hoiatuseta.

1.3. Kui klient soetab interneti vahendusel Kodulehel www.skriverusaldumi.lv pakutud kaupu (edaspidi "Kaup"), siis sellist vastastikust kokkulepet loetakse sidevahendi abil sõlmitud lepinguks ning see allub vastavatele sidevahendi abil sõlmitud lepinguid puudutavatele seadustele, mille hulgas on Euroopa Parlamendi ja Nõukogu direktiiv 97/7/EC tarbijate kaitse kohta sidevahendi abil sõlmitud lepingute korral, Läti Vabariigi tarbijakaitseseadusele ja Läti Vabariigi valitsuse määrusele "Sidevahendi abil sõlmitud lepingute kohta".

2. Privaatsus

2.1. Registreerimisel kasutatavaid isikuandmeid töödeldakse vastavalt isikuandmete kaitse seadusele.

2.2. Teie poolt väljastatud informatsiooni ei edastata Teie nõusolekuta kolmandatele isikutele ega kasutata muul moel ilma eelneva hoiatuseta.

2.3. Registreerimise protsessi käigus ei ole vaja Teiepoolset finantsilist informatsiooni; on tarvis üksnes kauba soetamiseks, makse teostamiseks ja Kauba kättetoimetamiseks vajalikku teavet. Klient nõustub, et tema isikuandmeid töödeldakse.

3. Informatsiooni õigsus

3.1. Kodulehel informatsiooni avaldamisel proovime avaldada võimalikult täpseid kirjeldusi. Kui Kaubaga seotud informatsioon (kirjeldus, kaal jms) muutub, siis www.skriverusaldumi.lv ei saa garanteerida, et kodulehel on kajastatud jooksev informatsioon, kuna pidevat kodulehe uuendamist ei toimu.

3.2. Kauba kirjeldused on avaldatud informeerimise eesmärgil ja nende kasutamine ei tekita seaduslikke kohustusi Kodulehe külastaja ning selle arendajate vahel. Firma ei vastuta Kauba piltide kvaliteedi eest, kuna viimane sõltub Ostja ekraanikuva tehnilisest võimsusest.

3.3. Kauba valik ja kogus on pidevas muutuses ning www.skriverusaldumi.lv ei vastuta konkreetse Kauba puuduse eest ega võimetuse eest konkreetset Kaupa kätte toimetada.

4. Kauba hinnad

4.1. Kodulehel kajastatud Kauba hinnad sisaldavad käibemaksu, kuid ei sisalda kättetoimetamist.

4.2. Hinnad ja pakkumised võivad muutuda ilma eelneva hoiatuseta. Kui jooksev Kauba hind erineb Kodulehel märgitud hinnast, www.skriverusaldumi.lv võtab teiega ühendust ja lepib edaspidistes toimingutes kokku. Kui www.skriverusaldumi.lv ei saa Teiega ühendust tellimus tühistatakse.

4.3. Makseid on võimalik teostada interneti vahendusel või sularahas sõltuvalt valitud kättetoimetamise viisist.

5. Kauba kättetoimetamine

5.1. Kaupa on võimalik toimetada kohale Lätis, Leedus ja Eestis.

Lätis Omniva pakiautomaadis Kauba kättesaamise hind on 2,99 EUR;
Lätis kulleriga Kauba kättesaamise hind on 5,00 EUR.

Leedus ja Eestis Omniva pakiautomaadis Kauba kättesaamise hind on 2,99 EUR.

Teistesse Euroopa riikidesse, samuti Aasiasse, Kanadasse ja USA-sse saatmisel sõltub hind sihtriigist ja tellitud Kauba kaalust.

5.2. Skrīveru Saldumi pakub tasuta Kauba kättetoimetamist üle Läti iga ostu puhul, mis ületab 30,00 EUR.

5.3 Tellimusi saadame ainult tööpäevadel.

 

6. Kauba tagastamine

Ostjal ei pruugi olla võimalik vahemaa tõttu rakendada Kauba tagastamise õigust:

6.1. Kaupadele, mis oma olemuselt ei kuulu tagastamisele, mille säilivusaeg möödub kiiresti või mis riknevad kiiresti;

6.2. Toiduainetele või kaupadele, mis on mõeldud koheseks tarbimiseks;

6.3. Kaupadele, mis on pärast kättetoimetamisest kahjustada saanud;

6.4. muudel seaduses ettenähtud juhtudel.

7. Vääramatu jõud

7.1. www.skriverusaldumi.lv ei vastuta hilinemise, kauba puudujäärgi või mistahes muu kohustuse täitmata jätmise eest, kui eeltoodu juhtus tingimuste või takistute tulemusel, mille juhtumist ei olnud võimalik ette näha või mis mõistlikult võttes olid väljaspool meie kontrolli, sealhulgas, kuid mitte ainult: streigid, valitsuse korraldused, sõjategevus või eriolukorrad, terrorismi ohu ilmnemine või terroriaktid, loodusjõud, kolmandate isikute poolne kohustuste rikkumine, internetiühenduse katkevus ning arvuti riist- või tarkvara rikked. Sellises vääramatu jõu olukorras me anname endast parima, et hilinemisi võimalikult kiiresti heastada.

www.skriverusaldumi.lv administratsioon


 
Kasutame küpsiseid statistika saamiseks, mis aitab meil pakkuda teile meie saidil parimat kogemust. Kui soovite, saate lisateavet või lülitage need välja. Jätkates saidi kasutamist seadeid muutmata, nõustute siiski meie küpsiste kasutamisega