Ajalugu
 


Meist

Oleme veendunud, et parimad kommid on need, mis on kõige maitsvamad. Kuid unustamatu maitse võivad anda vaid parimad ja ehedad koostisosad. See on meie põhimõte, millele oleme olnud truud ning jääme truuks.

Soovime, et iga kommike või šokolaad oleks väike, kuid veenev kinnitus meie andunud lojaalsusele koostisosade kvaliteedile – orgaanilisest piimast eksootiliste puuviljadeni, mille järele rändame kaugesse Tšiilisse. Nagu näete, parima saavutamiseks oleme valmis võtma ette teekonda kasvõi maailma otsa.

Lisaks kutsub Skriveru rõõmu ja uhkusega kõiki tutvuma meie maiustuste valmistamise protsessiga, samm-sammult. Meie lähme va banque – oleme avatud ning sihikindlad. Hoolikas tooraine valik, kolme põlvkonna vältel täiustatavad retseptid, usu ja armastusega pühitsetud käsitöö – meie töö on nähtav nagu avatud peopesa. Sest üksnes nii saame käsi südamel öelda, et meie müüme ainult kõige maitsvamaid ja kvaliteetsemaid maiustusi!

Me loodame, et naudite meie erilisi maiustusi, mis tehtud usu ja armastusega!

Ready to travel the world

Soovime, et iga kommike või šokolaad oleks väike, kuid veenev kinnitus meie andunud lojaalsusele koostisosade kvaliteedile – orgaanilisest piimast eksootiliste puuviljadeni, mille järele rändame kaugesse Tšiilisse. Nagu näete, parima saavutamiseks oleme valmis võtma ette teekonda kasvõi maailma otsa.Jälgi meid
follow iconskriverusaldumi

#KONKURSS Šogad solās būt tiešām karsti un lustīgi Jāņi. Lai šos Jāņus pārdzīvotu noteikti ir kārtīgi jāsagatavojas.🌾 Skrīveru saldum ir sarūpējuši izcilu Jāņu izdzīvošanas komplektu, kur atradīsi visu nepieciešamo jebkurai situācijai! 3 šādus komplektus dāvināsim Jums, mīļie sekotāji!🥰 Izpildi šos 3 soļus un iespējams Tu laimēsi: ✔️Esi @skriverusaldumi lapas sekotājs! ✔️Ietago draugu, kuram šāds komplekts noderētu! ✔️Padalies ar šo ziņu tālāk - "nošēro"! Laimīgos izlozēsim 21.06. Vēlam veik...

Jälgi