We value Your privacy!

Kasutame küpsiseid statistika saamiseks, mis aitab meil pakkuda teile meie saidil parimat kogemust. Kui soovite, saate lisateavet või lülitage need välja. Jätkates saidi kasutamist seadeid muutmata, nõustute siiski meie küpsiste kasutamisega
Privaatsustingimused
 
Küpsiseid puudutav informatsioon

Olete sisenendu meie kodulehele mistahes veebilehitseja kaudu: Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera vms.

Küpsised on andmed, mida veebilehitseja hangib ja salvestab siis, kui Te kasutate meie kodulehte. Järgmine kord, kui Te külastate meie kodulehte taas, siis mäletab veebilehitseja Teie toiminguid ja teeb mõningaid neist Teie eest, nt. valib töökeele või kontrollib küpsise sõnumi kuvamist. Küpsised võimaldavad kodulehel säilitada, tuvastada ja reageerida kasutaja isiklikele veebilehitseja seadetele ning eelistustele.

Küpsiste liigid ja nende kasutamine

Küpsiste liigid

On olemas kahte tüüpi küpsiseid: seansi küpsised ja püsiküpsised. Küpsised on samuti liigitatud esimese osalise ja kolmanda osalise küpsisteks. Selgitame nende erinevusi allpool selleks, et Teil oleks parem arusaam sellest, mis on küpsised ning milleks me neid kasutame.Teatud küpsised võimaldavad tuvastada Teie veebilehitsejat, seadet ja Internetiprotokolli (IP) aadressi siis, kui Te külastate teatud kodulehte. Nad võimaldavad salvestada kodulehel tehtavaid konkreetseid muudatusi ja eelistusi selleks, et kasutada neid teistes kodulehe sektsioonides. Näiteks: piirangutega kodulehe sektsioonid, mis kuvatakse pärast edukat sisselogimist ning mis säilivad kuni välja logimiseni. Sellised küpsised võimaldavad Teil kasutada ühel kodulehel kiiresti ja korraga mitut lehte ilma, et Teil oleks tarvis igasse piirangutega sektsiooni sisenemiseks ennast uuesti tuvastada. Seansi küpsised on ajutised, nad aeguvad pärast veebilehitseja sulgemist või kodulehe seansi katkestamist.

Püsiküpsised

Püsiküpsised on küpsised, mis salvestuvad Teie seadmesse pärast kodulehe külastamist teatud aja jooksul, pärast mida algab pöödloendus. Salvestunud küpsised võimaldavad Teil rakendada kasutaja eelistatud toiminguid iga kord, kui Te sisenete lehele.

Esimese osalise küpsised

Esimese osalise küpsised on küpsised, mida lõi meie koduleht. Neid on võimalik tuvastada meie kodulehe domeeninime järgi.

Kolmanda osalise küpsised

Kolmanda osalise küpsised on küpsised kodulehtedelt, mis ei kuulu meile. Selliste kodulehtede domeeninimed erinevad meie kodulehe domeenist. Kolmanda osalise küpsised võivad olla salvestunud Teie seadmesse, mida kasutate meie kodulehe külastamiseks.